Можливості для студентів з особливими потребами

В Уманському національному університеті садівництва впроваджується програма з поетапного пристосування частини навчальних приміщень для студентів з особливими потребами. Зокрема, повністю доступними для таких студентів, обладнаними пандусами, є корпуси № 5 і № 7, спортивний комплекс № 1 і Навчально-культурний центр. Частково доступними, обладнаними східцями та широкими дверми, є навчальні корпуси № 2, № 4, № 9, № 10, № 12, № 13, лабораторія по переробці зерна № 2, а також усі гуртожитки. Поки що залишаються недоступними, однак перебувають на стадії реконструкції, навчальні корпуси № 1, № 3, № 6, № 8 і лабораторний корпус № 3. Наразі в університеті провадиться активна робота з усунення зазначених недоліків.

Також для такої категорії студентів є можливість навчатися за індивідуальним графіком і дистанційно.

НАКАЗ про затвердження порядку супроводу (надання допомоги) осіб з обмеженими фізичними можливостями, інших маломобільних груп населення під час перебування на території (у приміщеннях) Уманського національного університету садівництва.